|

Naša filozofia alebo prečo to robíme

Celý koncept Terapeutické masáže vznikol pre jeden účel, a to pomôcť vám. Vždy pre vás robíme všetko, čo je v našich silách a s láskou a pokorou sa o vás staráme. Nevieme vyliečiť všetky vaše trápenia a bolesti, no práve to s čím si nevieme rady nás posúva v našej práci dopredu. Pretože, my sa len tak ľahko nevzdávame. Rozmýšľame ako sa to dá a hľadáme spôsoby ako na to. Všetko na čo prídeme, vyskúšame a ak to funguje zaradíme to do našej ponuky.

S čím vám vieme pomôcť

My ľudia sme komplexné bytosti. Máme myseľ aj telo, o ktoré je dobré sa náležite starať. A s týmto vám pomáhame u nás. Či už s emocionálnymi záležitosťami (napríklad kvantová terapia, hypnóza, rekonektívne liečenie a pod.) alebo s fyzickými problémami (napríklad chiropraxia, masáže, hirudoterapia a iné).

Na čo sme právom hrdí

  • Od našich začiatkov sa toho veľa zmenilo. Vyvinuli sme náš vlastný masážny krém Balzam Relévium Dolorem, ktorý je naša srdcová záležitosť. Pre jeho účinky, a tiež pre to ako vôbec vznikol. Celý príbeh si môžete prečítať tu. Ostatné oleje a produkty si buď vyrábame ručne (napríklad ľubovníkový olej, ušné a telové sviečky a iné) alebo kupujeme od preverených výrobcov, u ktorých máme zaručenú bio kvalitu (včelý med, niektoré masti a iné).
  • Naša najžiadanejšia masáž je Samuelova metóda, ktorú vymyslel náš zakladateľ Samuel. Je to spojenie toho najlepšieho z východnej a západnej masážnej praxe.
  • Rozšírili sme náš tím a presťahovali sme sa do krásnych priestorov.

NAŠIMI RUKAMI PREŠLO VIAC AKO

KLIENTOVÚSPEŠNE VÁM POMÁHAME UŽ VIAC AKO

ROKOV

MOMENTÁLNE VÁM PONÚKAME

MASÁŽÍ A TERAPIÍTOP PRODUKTY, KTORÉ POUŽÍVAME SÚ

%

VLASTNÁ VÝROBA

NÁŠ TÍM

SAMUEL

SAMUEL

Masér, terapeut, lektor

DENISKA

DENISKA

Hirudoterapeut, tejpovanie a zákaznícka podpora

PATRIK

PATRIK

Masér a terapeut

KONZULTÁCIE A PORADENSTVO

Ak máte zdravotný problém alebo neviete, ktorá služba je pre vás vhodná, príďte k nám. Spolu zistíme, čo pre vás bude najvhodnejšie.


ZÁRUKA SPOKOJNOSTI

Nemusíte sa obávať, pretože určite budete spokojní. Za kvalitou našich služieb si stojíme. No ak by ste predsa len spokojní neboli, vrátime vám peniaze.