RECENZIE OD KLIENTOV

Veľmi príjemné prostredie, cítim sa u Vás ako u dobrých známych. Chodím na pijavice a chystám sa využiť aj masérske služby. To ako pristupujete ku klientom je neoceniteľné a preto budem vrelo odporúčať ďalej. Ďakujem

Martina Staňová

Partizánske

Chcem sa veľmi poďakovať za napravenie mojej chrbtice a perfektnú masáž. Určite budem chodiť častejšie, veľmi mi to pomohlo a odporúčam každému.

Anna Vážanová Hrehušová

Zemianske Kostoľany

Chcem podakovat. Uz po prvej masazi a napraveny sa citim ako znovuzrodeny. Dakujem maserovi Patrikovi za jeho profesionalnu pracu. Pridem znova

Filip Bahna

Prievidza

Veľmi príjemné prostredie s profesionálnym prístupom. Nie je pochýb o tom, že ovládajú svoju prácu. Určite sa vrátim naspäť. Ďakujem

Charlotte Kotala

Prievidza

Ako zákazníčka som spokojná, masáž bola veľmi príjemná a účinná, bolesti odišli a už neprišli :) Po každej stránke som si oddýchla, až sa mi zdalo, že niekde lietam :) A kedže ja sama som masérka, odporúčam každému vysoko odbornú masáž rukami PÁNA maséra.

Kristína Gavláková

Čadca

Tak to už áno, masér, ktorý vie pracovať aj s energiami, ktoré som si na vlastnej koži vyskúšala sviečkovou metódou, boli pre mňa obrovským zážitkom, pretože sa uľaví nielen samotnému telu ale aj duši.

Janette Klemanová

Prievidza

Veľmi príjemná atmosféra a prístup, p. Samuel mi pomohl so skoliózou chrbtice a napravil mi celkovo chrbát. Od vtedy sa cítim oveľa lepšie. Ďakujem. Michal Slašťan

Považská Bystrica

Ďakujem pánu Samuelovi za odborný prístup pri liečbe pijavičkami a hlavne veľká vďaka jemu, aj jeho kolegyni patrí za super ľudský prístup a rýchly dohovor o stretnutie v nedeľu popoludní, keď som mala vážny zdravotný problém so zapálenými varixami.

Zuzana Jamrišková

Prievidza

Som milo prekvapený a spokojný. Dlho som mal problémy so silnými migrénami. Prešiel som navrhovanú sériu terapií a pomohlo to. Som veľmi šťastný a spokojný. Ďakujem

Boris Demáček

Brno, CZ

Niekoľko mesiacov som mala bolestivý problém s kolenom. Po masáži som bola prekvapená, že odchádzam bez krívania a bez bolestí. Som si vedomá, že túto procedúru + sviečkovú metódu by som mala opakovať. Som naozaj spokojná a doporučujem liečbu u pána Samuela všetkým s podobným problémom.

Monika Sečiová

Lehota pod Vtáčnikom

Veľmi príjemná a kvalitná masáž, príjemný personál a prostredie. Vysoká profesionalita a odbornosť. Určite prídem znova.

Anna Tkáčová

Nováky

Som onkologická pacientka a k pánovi Samuelovi som prišla doslova v čase o 5 minút dvanásť.
Je ťažké slovami popísať čo pre mňa urobil. Rozhodne návšteva jeho centra bola tým najlepším čo som kedy urobila. A slovo ďakujem nedokáže vyjadriť čo cítim.
Pán Samuel je nezištným láskavým človekom s veľmi ľudským a individuálnym prístupom. Návštevu jeho centra môžem iba vrelo a z celého srdca odporučiť.

Daniela Košíková

Prievidza

Úžasné…od prvého kontaktu cez telefón až po osobný kontakt som sa stretla s milými ľuďmi, ich pozitívnym prístupom a celkovým príjemným prostredím. Samuel je pán masér-terapeut! Na Slovensku takýchto ľudí nie je veľa !! Jeho diagnostika, masáže a kreatívny prístup k problému sú obdivuhodné. Som veľmi rada, že som takéhoto človeka stretla. Patrí mu moje veľké ĎAKUJEM !

Ing. Eva Bucáková Špeťková

Prievidza

Vysoko hodnotím odbornosť, ľudský prístup, príjemné prostredie. Pán Samuel mi veľmi pomohol, bolesti chrbta a hlavy odišli, výsledok sa prejavil okamžite po zásahu PÁNA maséra, určite ODPORÚČAM využiť jeho služby. ĎAKUJEM.

Jana Cehelská

Prievidza

Prišla som s bolesťami brucha, ktoré ma dlho trápili. Hneď po prvej sviečkovej terapii prešli a už sa nevrátili. Som veľmi spokojná a vďačná.

Barbara Martináková

Prievidza

Na masáži som bol prvý krát v živote. A to som navštívil p.Samuela. Je to veľmi dobrý masér s citom v ruke. Trpel som strašnými bolesťami krku. Ale odišlo to hneď po prvej masáži. Ďakujem

Kristián Súkeník

Prievidza

Absolvovala som u pána maséra sériu masáží kvôli veľkým bolestiam krku a celej chrbtice. Po skončení som ako vymenená a bolesti sa úplne stratili. Vrelo odporúčam :)

Denisa Luptovská

Prievidza

Bola som na liečbe pijavicami. Som nadmieru spokojná s výsledkami aj s prístupom. Ďakujem veľmi

Dominika Posová

Prievidza

Vynikajúci prístup a odbornosť. Neskutočne som si to užil a výsledky cítiť ihneď.

Peter Šišmič

Bošany

Na masáži som bola viac krát a istotne prídem znovu. Pán Samuel je výborný masér. Úľava sa vždy dostavila. Ďakujem

Jaroslava Geczyová

Prievidza

RECENZIE OD PARTNEROV

Klienti ZlavaDna.sk hodnotia Masážny salón Samuel-Terapeutické masáže veľmi pozitívne a dlhodobo dosahuje vysoké hodnotenia spokojnosti. Na základe referencie našich klientov, tak môžeme tento salón len odporučiť.

Tím Zlavadna.sk

Creative Web, s.r.o.

Svojím láskavým a individuálnym prístupom k ľuďom, svojou osobnou a ľudskou predispozíciou a svojou materiálnou nezištnosťou, ktoré sa prejavili i na kurzoch, je ideálnym človekom, ktorý Vám pomôže nájsť cestu k vyliečeniu, nasmerovaniu v živote, či odstráneniu psychického i fyzického problému.

PhDr.Renáta Ráchelová

hypnoterapeut, autorka, lektorka, LAMEDIX s.r.o.

Pan Samuel má výjimečné schopnosti harmonizace a léčby rukama a jeho intuice ho během chvilky přivede ke zdárnému řešení zdravotního problému. Zde se opravdu můžeme bavit o opravdové a lidské empatii na vysoké úrovni. Pokud hledáte odborníka pro řešení svých zdravotních problémů, objednejte se k panu Samuelovi. Nebudete litovat. Je to člověk, který ví co dělá a práce ho baví. To je v dnešní době spíše výjimečný jev.

Michael Moder

terapeut, poradce pro výživu a fitness, lektor, moderátor, spisovatel, STUDIO Terapie & Fitness Michael Moder ®

Ďalšie recenzie od klientov si môžete pozrieť na sociálnych sieťach Facebook a Google Plus.

Priatelia, srdečne vás pozývame na tento výnimočný kurz :) Môže sa vám zmeniť život.

 

kurz marec

Viac informácií nájdete na: Našom webe

X