RECENZIE OD KLIENTOV

V tomto zariadení sú super ľudia, je to príjemné prostredie, kde sa človek vždy rád vracia. Hovorím o ľudskom prístupe a nemôžem opomenúť neuveriteľný pokoj a harmóniu, ktorou na mňa všetci pôsobia. Odporúčam každému, pretože naozaj ľuďom pomáhajú. Ja som osobne mala pred operáciou kŕčových žíl, vďaka pijavičkám som na žiadnej operácií nebola 🙂 🙂 🙂 a ani sa nechystám.

Gabriela Strašíková

Žilina

Veľmi príjemné prostredie, cítim sa u Vás ako u dobrých známych. Chodím na pijavice a chystám sa využiť aj masérske služby. To ako pristupujete ku klientom je neoceniteľné a preto budem vrelo odporúčať ďalej. Ďakujem

Martina Staňová

Partizánske

Chcem sa veľmi poďakovať za napravenie mojej chrbtice a perfektnú masáž. Určite budem chodiť častejšie, veľmi mi to pomohlo a odporúčam každému.

Anna Vážanová Hrehušová

Zemianske Kostoľany

Chcem podakovat. Uz po prvej masazi a napraveny sa citim ako znovuzrodeny. Dakujem maserovi Patrikovi za jeho profesionalnu pracu. Pridem znova

Filip Bahna

Prievidza

Veľmi príjemné prostredie s profesionálnym prístupom. Nie je pochýb o tom, že ovládajú svoju prácu. Určite sa vrátim naspäť. Ďakujem

Charlotte Kotala

Prievidza

Ako zákazníčka som spokojná, masáž bola veľmi príjemná a účinná, bolesti odišli a už neprišli 🙂 Po každej stránke som si oddýchla, až sa mi zdalo, že niekde lietam 🙂 A kedže ja sama som masérka, odporúčam každému vysoko odbornú masáž rukami PÁNA maséra.

Kristína Gavláková

Čadca

Tak to už áno, masér, ktorý vie pracovať aj s energiami, ktoré som si na vlastnej koži vyskúšala sviečkovou metódou, boli pre mňa obrovským zážitkom, pretože sa uľaví nielen samotnému telu ale aj duši.

Janette Klemanová

Prievidza

Ďakujem pánu Samuelovi za odborný prístup pri liečbe pijavičkami a hlavne veľká vďaka jemu, aj jeho kolegyni patrí za super ľudský prístup a rýchly dohovor o stretnutie v nedeľu popoludní, keď som mala vážny zdravotný problém so zapálenými varixami.

Zuzana Jamrišková

Prievidza

Som milo prekvapený a spokojný. Dlho som mal problémy so silnými migrénami. Prešiel som navrhovanú sériu terapií a pomohlo to. Som veľmi šťastný a spokojný. Ďakujem

Boris Demáček

Brno, CZ

Niekoľko mesiacov som mala bolestivý problém s kolenom. Po masáži som bola prekvapená, že odchádzam bez krívania a bez bolestí. Som si vedomá, že túto procedúru + sviečkovú metódu by som mala opakovať. Som naozaj spokojná a doporučujem liečbu u pána Samuela všetkým s podobným problémom.

Monika Sečiová

Lehota pod Vtáčnikom

Na masáži som bola viac krát a istotne prídem znovu. Pán Samuel je výborný masér. Úľava sa vždy dostavila. Ďakujem

Jaroslava Geczyová

Prievidza

Dobry den mám problemi s platničkami. Pán Samuel mi pomohol napravil to co som potreboval.. Určite odporúčam 🙂 1000×!!!Lepšie ako ist na obstreky a nič to nepomôže !!! Pan Samuel mi poradil a zistil kde je problem a snazil sa ho napraviť 🙂 Pozrel mi na chrbticu a platničky prešiel rukami a vedel čo treba napraviť !!! Mam ťažké povolanie (lešenár) a vela cestujem do roboty …Je tomu rok čo som bol u pana Samuela naposledy a super (aby som to nezakrikol ) 🙂 ale preventivne určite pôjdem znovu … 1000% 100 …

Miroslav Hagara

Dolné Vestenice

Pán Samuel je úžasný,skvelá pozitívna energia, príjemná atmosféra. Mala som opakované vyskočené jabĺčko a po páde som prišla k ortopédovi a ten mi samozrejme spravil röntgen a v kolene sa našli kostočité úlomly a krv,takže som bola na operácií, ktorá bola neúspešná a problemy sa opakovali. Úprimne, západnej medicíne nedôverujem. Som naklonená prírodnej liečbe a samotnej alternatívnej medicíne, bylinkám. Jedného dňa keď som k nemu zavítala som sa naozaj tešila a od začiatku Samkovi plne dôverovala. Po konzultácií problému som sa bez váhania objednala a vyskočené jabĺčko, koleno bolo doslova ako nové a problémy zmizli. Doteraz sa vždy teším na jeho zlaté ruky,priateľský prístup,rozhovor a profesionalitu. Zo srdca som jemu a jeho super teamu Vďačná. Darina Ševceová

Bojnice

Veľmi príjemná a kvalitná masáž, príjemný personál a prostredie. Vysoká profesionalita a odbornosť. Určite prídem znova.

Anna Tkáčová

Nováky

Som onkologická pacientka a k pánovi Samuelovi som prišla doslova v čase o 5 minút dvanásť.
Je ťažké slovami popísať čo pre mňa urobil. Rozhodne návšteva jeho centra bola tým najlepším čo som kedy urobila. A slovo ďakujem nedokáže vyjadriť čo cítim.
Pán Samuel je nezištným láskavým človekom s veľmi ľudským a individuálnym prístupom. Návštevu jeho centra môžem iba vrelo a z celého srdca odporučiť.

Daniela Košíková

Prievidza

Úžasné…od prvého kontaktu cez telefón až po osobný kontakt som sa stretla s milými ľuďmi, ich pozitívnym prístupom a celkovým príjemným prostredím. Samuel je pán masér-terapeut! Na Slovensku takýchto ľudí nie je veľa !! Jeho diagnostika, masáže a kreatívny prístup k problému sú obdivuhodné. Som veľmi rada, že som takéhoto človeka stretla. Patrí mu moje veľké ĎAKUJEM !

Ing. Eva Bucáková Špeťková

Prievidza

Vysoko hodnotím odbornosť, ľudský prístup, príjemné prostredie. Pán Samuel mi veľmi pomohol, bolesti chrbta a hlavy odišli, výsledok sa prejavil okamžite po zásahu PÁNA maséra, určite ODPORÚČAM využiť jeho služby. ĎAKUJEM.

Jana Cehelská

Prievidza

Prišla som s bolesťami brucha, ktoré ma dlho trápili. Hneď po prvej sviečkovej terapii prešli a už sa nevrátili. Som veľmi spokojná a vďačná.

Barbara Martináková

Prievidza

Na masáži som bol prvý krát v živote. A to som navštívil p.Samuela. Je to veľmi dobrý masér s citom v ruke. Trpel som strašnými bolesťami krku. Ale odišlo to hneď po prvej masáži. Ďakujem

Kristián Súkeník

Prievidza

Absolvovala som u pána maséra sériu masáží kvôli veľkým bolestiam krku a celej chrbtice. Po skončení som ako vymenená a bolesti sa úplne stratili. Vrelo odporúčam 🙂

Denisa Luptovská

Prievidza

Vynikajúci prístup a odbornosť. Neskutočne som si to užil a výsledky cítiť ihneď.

Peter Šišmič

Bošany

RECENZIE OD PARTNEROV

Klienti ZlavaDna.sk hodnotia Masážny salón Samuel-Terapeutické masáže veľmi pozitívne a dlhodobo dosahuje vysoké hodnotenia spokojnosti. Na základe referencie našich klientov, tak môžeme tento salón len odporučiť.

Tím Zlavadna.sk

Creative Web, s.r.o.

Svojím láskavým a individuálnym prístupom k ľuďom, svojou osobnou a ľudskou predispozíciou a svojou materiálnou nezištnosťou, ktoré sa prejavili i na kurzoch, je ideálnym človekom, ktorý Vám pomôže nájsť cestu k vyliečeniu, nasmerovaniu v živote, či odstráneniu psychického i fyzického problému.

PhDr.Renáta Ráchelová

hypnoterapeut, autorka, lektorka, LAMEDIX s.r.o.

Pan Samuel má výjimečné schopnosti harmonizace a léčby rukama a jeho intuice ho během chvilky přivede ke zdárnému řešení zdravotního problému. Zde se opravdu můžeme bavit o opravdové a lidské empatii na vysoké úrovni. Pokud hledáte odborníka pro řešení svých zdravotních problémů, objednejte se k panu Samuelovi. Nebudete litovat. Je to člověk, který ví co dělá a práce ho baví. To je v dnešní době spíše výjimečný jev.

Michael Moder

terapeut, poradce pro výživu a fitness, lektor, moderátor, spisovatel, STUDIO Terapie & Fitness Michael Moder ®

Ďalšie recenzie od klientov si môžete pozrieť na sociálnych sieťach Facebook a Google Plus.