Kvantová terapia

V kvantovom informačnom poli sa môžete hrať tak, že si zariadite život taký, aký si prajete mať – vo všetkých oblastiach – v zdraví, vzťahoch, prosperite aj zmysle života. Jedná sa transformáciu vlastného bytia a pohľadu na Vesmír, ktorý nás obklopuje.

Kvantová terapia je geniálne jednoduchá metóda, ktorá čerpá z poznatkov kvantovej fyziky. Vychádza z predpokladu, že všetko je tvorené kvantovými časticami, ktoré neustále kmitajú, a preto je možné tiež všetko pomocou kvantovej vlny ovplyvniť.

Kvantová fyzika jednoducho

Vedci, ktorí sa zaoberali skúmaním hmoty zistili, že predpoklad, že sa všetky veci skladajú z pevných častí je omyl. Pri stále väčšom a hlbšom skúmaní týchto častíc sa ukázalo, že hmota nemá pevnú a nemennú substanciu, ale základom sú energie. Tieto energie zotrvávajú v akomsi neobmedzenom poli možností, čo nazvali kvantové pole. A potenciálny prejav jednej z týchto možností, nazvali “vlnová funkcia”. Zistili, overili a dokázali, že až v našom vedomí, keď na jednu z týchto vlnových funkcií zameriame pozornosť (energiu), táto vlnová funkcia “skolabuje” do jediného výskytu. No a takýto výskyt potom vnímame našimi zmyslami ako hmotu, jav, pozorovateľný predmet. Prvotné je teda vedomie, ktoré zameraním pozornosti zhusťuje všadeprítomnú energiu až do stavu, ktorý vnímame ako hmotu.

Čo je to Matrix?

Podľa modernej fyziky môžeme celú našu realitu popísať ako vibrácie a vlnové vzorce, v ktorých sa všetko skladá zo svetla a informácií. Biologické informačné pole formuje aktívnu a stále rezonujúcu Matricu (v preklade Matrix). Tieto vibrácie a vlny v Matrici je možné zmeniť. Čo znamená, že môžeme doslova zrútiť súčasnú realitu, akou je napríklad: vzorec nejakého telesného zranenia alebo zablokovaná emócia a mnohé iné… a vytvoriť si novú lepšiu realitu.

Kvantovou terapiou sa dajú vyriešiť všetky oblasti života ako napríklad:

  • medziľudské vzťahy či už partnerské, vzťahy v rodine alebo v práci, atď…
  • zdravotné problémy (chronické aj akútne)
  • emočné problémy ako strachy, depresie či emocionálne bloky
  • finančné a pracovné problémy
  • vieme pomôcť domácim miláčikom
  • a mnoho iného …

 


Koľko to stojí?

Kvantová terapia

50/za 30 minút
  • Kvantovú terapiu je možné uskutočniť aj na diaľku
Rezervovať termín

Obdarujte svojich blízkych

Darčekové poukážky

Darčekové poukážky

Kvantová terapia

Príďte na kurz a naučte sa to!

Transformácia Kvantovej Energie Matrixu


Už nebudete potrebovať iných aby vám pomohli. Nebudete odkázaní na doktorov, terapeutov ani na liečiteľov. Stanete sa absolútnymi tvorcami svojich životov a budete vedieť ovplyvňovať to, čo sa vám v živote deje. Budete schopní sa správne rozhodovať a s ľahkosťou riešiť svoje problémy.

Zmení sa váš doterajší pohľad na to, čo je možné. Prestanete byť v pozícii obete a presuniete sa do úlohy tvorcu svojho života. Hranice reality, bežných ľudí, pre vás prestanú existovať a vaše vedomie sa dostane na úplne inú úroveň.

Máte záujem o Kvantovú terapiu?

Rezervujte si včas voľný termín a doprajte si potrebnú pomoc

Prejsť na rezerváciu

Som milo prekvapený a spokojný. Dlho som mal problémy so silnými migrénami. Prešiel som navrhovanú sériu terapií a pomohlo to. Som veľmi šťastný a spokojný. Ďakujem

Boris Demáček

Brno, CZ

Tak to už áno, masér, ktorý vie pracovať aj s energiami, ktoré som si na vlastnej koži vyskúšala sviečkovou metódou, boli pre mňa obrovským zážitkom, pretože sa uľaví nielen samotnému telu ale aj duši.

Janette Klemanová

Prievidza

Mapa

GPS: 48°46’42.5″N (48.778477), 18°38’22.9″E (18.639698)

Energetikov 189/3, Prievidza

Adresa salónu

Energetikov 3, Sídlisko Sever (bývalé priestory školy Kalinčiaka), 97101 Prievidza

}

Otváracie hodiny

  • Pondelok až Piatok: Iba na objednávku
  • Sobota a Nedeľa: Zatvorené

Telefón

0944 094 594

p

Dôležité

Vždy je potrebné si vopred rezervovať termín. Pre vyťaženosť sa pracuje výhradne na objednávky.

BUNKOVÉ SOLI

Bunkové soli (tkanivové alebo biochemické soli) tvorí súbor dvanástich základných minerálnych solí, nevyhnutných pre život, ktoré sú pripravené spôsobom umožňujúcim ich rýchle a efektívne vstrebávanie priamo do buniek a tkanív ľudského tela. Z tohto dôvodu sa nazývajú... čítať viac

Prečo pijavice liečia toľko ochorení?

Hlavná výhoda hirudoterapie je, že táto metóda môže liečiť niekoľko chorôb zároveň. Inými slovami, nelieči iba ochorenie, ale výrazne pomáha celému ľudskému organizmu. Veľmi dôležitý fakt je, že pijavice lekárske nie len odstraňujú príznaky chorôb, ale vďaka svojim... čítať viac

Hirudoterapia – Indikácie a Kontraindikácie

Samotná otázka indikácie pri liečbe pijavicami nie je jednoduchá otázka. Akýkoľvek zoznam ochorení, pri ktorých hirudoterapia pomáha, bude vždy neúplný. Účinky pijavíc na ľudské telo zaberajú širokú škálu a mnohé oblasti nie sú preskúmané. Nižšie nájdete zoznamy ako... čítať viac