Laserová terapia BIOquant

BIOquant je registrovaný laserový medicínsky prístroj určený na zmierňovanie a riešenie mozgovo-cievnych a srdcovo-cievnych ochorení. Je to vlastne polovodičové laserové zariadenie s vlnovou dĺžkou 650nm a intenzitou 3, 4, 5 mW. Toto zariadenie je vyvinuté špeciálne na ožarovanie krvi cez nosnú dutinu, cez ktorú stimuluje podlebečnú oblasť. Hlavný účinok tohto prevratného laserového prístroja je zlepšenie fungovania krvného riečišťa, najmä červených krviniek(erytrocytov) a ostatných krvných zložiek. Ako funguje Bioquant?

Veľa ľudí má červené krvinky (erytrocyty) pospájané. Tento stav sa nazýva zhlukovanie, stĺpčekovanie, retiazkovitenie atď. Toto, ako aj nízka elasticita ciev a erytrocytov sú príčiny, prečo je tok krvi v najtenších kapilárach sťažený. Srdce musí vynaložiť väčší výkon, aby malo telo dostatok kyslíka. Pokiaľ to srdce nezvláda, cievy v neokysličených oblastiach sa rozširujú. Môže to spôsobiť nedostatočné okysličenie a bolesti v oblastiach s nedostatkom kyslíka. V takýchto prípadoch môže dôjsť k stupňovaniu ochorení ako mozgová hypoxia, problémy s krvnou cirkuláciou, srdcový infarkt, mozgová mŕtvica, ischemické choroby srdca atď.

Po ožarovaní s BIOquantom, sa krv a jej vlastnosti okamžite zlepšia. Pri dlhodobých zdravotných problémoch k náprave dochádza postupne. Červené krvinky sa oddelia, zlepší sa okysličenie a dochádza k aktivácií enzýmov, ktoré rozpúšťajú lipidy (tuky) a iné substancie v krvi. V porovnaní so začiatočným stavom sa zvyšuje špecifický povrch erytrocytov, čím dochádza k značnému zlepšeniu schopnosti erytrocytov viazať kyslík aj oxid uhličitý.

Prístroj BioQuant sa odporúča najmä pri nasledovných ochoreniach:

  • Redukovanie krvnej viskozity
  • Ovplyvňovanie krvných lipidov – LDL cholesterol a triglyceridysa používaním prístroja znižujú ak boli pred používaním zvýšené.
  • Znižuje sa možnosť tvorby zrazenín v krvi
  • Liečenie a prevencia hypertenzie(zvýšeného krvného tlaku) a jeho stabilizovanie
  • Prekrvenie mozgu a zlepšovanie pamäte
  • Zlepšenie prekrvenia dolných končatín (studené nohy)
  • Normalizácia imunity

I

Pozrite si video krátke video o tejto laserovej terapii

Koľko to stojí?

Laserová terapia BIOquant

5/za 30 minút
Rezervovať termín

ZÁRUKA SPOKOJNOSTI

Nemusíte sa obávať, pretože budete určite spokojní. Za kvalitou našich služieb si stojíme. No ak by ste predsa len spokojní neboli, vrátime vám peniaze.


Obdarujte svojich blízkych

Darčekové poukážky

Darčekové poukážky

Laserová terapia BIOquant

Máte záujem o Laserovú terapiu BIOquant?

Rezervujte si včas voľný termín a doprajte si potrebnú pomoc

Prejsť na rezerváciu

Som milo prekvapený a spokojný. Dlho som mal problémy so silnými migrénami. Prešiel som navrhovanú sériu terapií a pomohlo to. Som veľmi šťastný a spokojný. Ďakujem

Boris Demáček

Brno, CZ

Niekoľko mesiacov som mala bolestivý problém s kolenom. Po masáži som bola prekvapená, že odchádzam bez krívania a bez bolestí. Som si vedomá, že túto procedúru + sviečkovú metódu by som mala opakovať. Som naozaj spokojná a doporučujem liečbu u pána Samuela všetkým s podobným problémom.

Monika Sečiová

Lehota pod Vtáčnikom

Mapa

GPS: 48°46’42.5″N (48.778477), 18°38’22.9″E (18.639698)

Energetikov 189/3, Prievidza

Adresa salónu

Energetikov 3, Sídlisko Sever (bývalé priestory školy Kalinčiaka), 97101 Prievidza

}

Otváracie hodiny

  • Pondelok až Piatok: Iba na objednávku
  • Sobota a Nedeľa: Zatvorené

Telefón

0944 094 594

p

Dôležité

Vždy je potrebné si vopred rezervovať termín. Pre vyťaženosť sa pracuje výhradne na objednávky.

BUNKOVÉ SOLI

Bunkové soli (tkanivové alebo biochemické soli) tvorí súbor dvanástich základných minerálnych solí, nevyhnutných pre život, ktoré sú pripravené spôsobom umožňujúcim ich rýchle a efektívne vstrebávanie priamo do buniek a tkanív ľudského tela. Z tohto dôvodu sa nazývajú... čítať viac

Prečo pijavice liečia toľko ochorení?

Hlavná výhoda hirudoterapie je, že táto metóda môže liečiť niekoľko chorôb zároveň. Inými slovami, nelieči iba ochorenie, ale výrazne pomáha celému ľudskému organizmu. Veľmi dôležitý fakt je, že pijavice lekárske nie len odstraňujú príznaky chorôb, ale vďaka svojim... čítať viac

Hirudoterapia – Indikácie a Kontraindikácie

Samotná otázka indikácie pri liečbe pijavicami nie je jednoduchá otázka. Akýkoľvek zoznam ochorení, pri ktorých hirudoterapia pomáha, bude vždy neúplný. Účinky pijavíc na ľudské telo zaberajú širokú škálu a mnohé oblasti nie sú preskúmané. Nižšie nájdete zoznamy ako... čítať viac