Rekonektívne liečenie

Rekonektívne liečenie je návrat k optimálnemu a prirodzenému stavu rovnováhy. Je to energia resp. energie, ktoré nás opäť pripoja k plnosti nášho bytia a toho kým skutočne sme. Je to stav bez chorôb a emočných blokov a je výsledkom interakcie s komplexným spektrom frekvencií, ktoré obsahujú energiu, svetlo a informácie.

Rekonektívne liečenie energia

Samotné rekonektívne liečenie úplne prekračuje tradičné energetické liečenia. Vo svojej podstate to nie je liečenie aj keď sa to tak nazýva. Nie je to ani terapia. Nezameriava sa na chorobu, ani na príčiny problémov. Nič sa nelieči ani nediagnostikuje. Terapeut je v podstate kanál cez ktorý prúdi energia, ktorá ma svoju vlastnú inteligenciu a vie čo je pre vás najlepšie. Niekedy sa výsledok dostaví okamžite a niekedy je potrebných viacero sedení. Občas sa stane, že sa vám začne meniť niečo iné než to čo vás trápi. No výsledok, ja to volám transformácia, sa vždy udeje.

Každý zdravotný problém v sebe obsahuje fyzickú, mentálnu, duševnú a emocionálnu časť. Rekonektívne energie vytvárajú možnosť k tomu aby sa tieto zložky vybalansovali a boli v rovnováhe. Proces rekonektívneho liečenia zahŕňa terapeuta, ktorý nechá cez svoje ruky prúdiť vysoko vibračné energie do vašeho energetického poľa.

Rekonektívne liečenie objavil a rozvinul Dr.Eric Pearl v deväťdesiatich rokoch, keď pracoval ako chiropraktik v Los Angeles. Jeho pacienti začali rozprávať o svojich zázračných uzdraveniach z rakoviny, epilepsie, mozgovej obrny a iných nevyliečiteľných chorôb. A to všetko po tom ako nad nimi Dr.Pearl jednoducho podržal ruky. V súčasnosti je Dr.Pearl považovaný za priekopníka v oblasti energetickej medicíny.

 

ZÁRUKA SPOKOJNOSTI

Nemusíte sa obávať, pretože určite budete spokojní. Za kvalitou našich služieb si stojíme. No ak by ste predsa len spokojní neboli, vrátime vám peniaze.

Koľko to stojí?

Rekonektívne liečenie

50/za hodinu
Rezervovať termín

Balíček

Rekonektívne liečenie + Breussova masáž
60/za hodinu
Rezervovať termín

Objednávky cez telefón

+421 944 094 594

 

 

Máte záujem o Rekonektívne liečenie?

Rezervujte si včas voľný termín a doprajte si potrebnú pomoc a úžasný relax

Prejsť na rezerváciu

Obdarujte svojich blízkych

Darčekové poukážky

Darčekové poukážky

Rekonektívne liečenie

Tak to už áno, masér, ktorý vie pracovať aj s energiami, ktoré som si na vlastnej koži vyskúšala sviečkovou metódou, boli pre mňa obrovským zážitkom, pretože sa uľaví nielen samotnému telu ale aj duši.

Janette Klemanová

Prievidza

Som milo prekvapený a spokojný. Dlho som mal problémy so silnými migrénami. Prešiel som navrhovanú sériu terapií a pomohlo to. Som veľmi šťastný a spokojný. Ďakujem

Boris Demáček

Brno, CZ

Mapa

GPS: 48°46’42.5″N (48.778477), 18°38’22.9″E (18.639698)

Energetikov 189/3, Prievidza

Adresa salónu

Energetikov 3, Sídlisko Sever (bývalé priestory školy Kalinčiaka), 97101 Prievidza

}

Otváracie hodiny

  • Pondelok až Piatok: Iba na objednávku
  • Sobota a Nedeľa: Zatvorené

Telefón

0944 094 594

p

Dôležité

Vždy je potrebné si vopred rezervovať termín. Pre vyťaženosť sa pracuje výhradne na objednávky.

BUNKOVÉ SOLI

Bunkové soli (tkanivové alebo biochemické soli) tvorí súbor dvanástich základných minerálnych solí, nevyhnutných pre život, ktoré sú pripravené spôsobom umožňujúcim ich rýchle a efektívne vstrebávanie priamo do buniek a tkanív ľudského tela. Z tohto dôvodu sa nazývajú... čítať viac

Autohypnóza – návod (2.časť)

V tomto článku si povieme niečo viac o post hypnotických sugesciách a ako využiť našu predstavivosť na dosiahnutie žiadaného výsledku. Základný postup ako sa uviesť do autohypnózy sme si rozobrali v prvej časti, ktorú si určite prečítajte: Autohypnóza – návod... čítať viac

Prečo pijavice liečia toľko ochorení?

Hlavná výhoda hirudoterapie je, že táto metóda môže liečiť niekoľko chorôb zároveň. Inými slovami, nelieči iba ochorenie, ale výrazne pomáha celému ľudskému organizmu. Veľmi dôležitý fakt je, že pijavice lekárske nie len odstraňujú príznaky chorôb, ale vďaka svojim... čítať viac