Sviečková terapia

Liečenie pomocou sviečok, či už telových, ušných, čakrových alebo anjelských (iné názvy sú aj liečebné sviečky, terapeutické sviečky alebo magické sviečky), je veľmi stará metóda liečenia. Sviečky sa používali už v staroveku v Indii, Číne, Tibete, Egypte či Grécku. Využívali ich aj šamani v indiánskom kmeni Hopi. Preto ich niekde nazývajú aj Hopi sviečky. S ich pomocou vyháňali zlých duchov z tela a pomáhali tým „nakopnúť“ samo liečiace procesy v organizme.

Sviečky sú vynikajúce na detoxikáciu tela, odbúravanie stresu, zmierňovanie zápalov, nastolenie energetickej rovnováhy v organizme a iné. Pri našej terapii využívame telové, ušné sviečky a čakrové sviečky. Použitie konkrétnych sviečok závisí od zdravotného problému.

Ako fungujú sviečky?

Komínový efekt, ktorý vytvára sviečka jemne pôsobí na nervové zakončenia, meridiány a pomáha vyťahovať toxíny z tela.

Terapia sviečkou je energetická záležitosť. Sviečka spaľuje toxickú /negatívnu/ energiu a tým vlastne likviduje chorobu. Je vhodné nasmerovať klienta na pozitívne myšlienky, aby sa sústredil na odstránenie problémov. Nikdy nerobiť terapiu pri zapnutom televízore, prípadne iných rušivých vplyvoch. Vhodná je jemná meditačná hudba.

Každú sviečku, ktorú použijeme sme si vyrobili ručne z bavlny a prírodného včelieho vosku. Sú do nich pridávané rôzne esencie, ktoré majú protizápalový účinok. Všetky naše sviečky sú 100% bio a energeticky nabíjane.

VÝROBA NAŠICH SVIEČOK

Sviečku zapálime na hornom širšom okraji. Po priložení na pokožku sa vnútorný priestor zaplní dymom a vytvorí sa podtlak. Tento vytiahne dym, ktorý sa dostal do komína sviečky. Filtrujúcim povrchom je tu pokožka. Podtlak a takto vytvorená ťahová sila pretlačí dym cez pokožku, do podkožného tkaniva, aby tam účinná látka naviazala na seba hnisavý odpad a vytiahne ho na stenu sviečky. Veľkou prednosťou tejto starovekej terapeutickej metódy je, že aj staršie a zaschnuté usadeniny rozpustí a vytiahne na stenu sviečky. Dochádza tu k premene skupenstva. Tento proces spôsobuje silnú aktiváciu látkovej výmeny a lymfatického systému.

Hlavné účinky sviečkovej terapie:

  • aktivácia toku energie v tele – odbúranie stresu a napätia
  • odstránenie škodlivých látok z tela – liečenie postihnutého miesta

Koľko to stojí?

Sviečková terapia

40/za 50 až 80 minút
Rezervovať termín

Obdarujte svojich blízkych

Darčekové poukážky

Darčekové poukážky

Sviečková terapia

I

Pozrite si video ako vyzerá Sviečková terapia


Máte záujem o Sviečkovú terapiu?

Rezervujte si včas voľný termín a doprajte si potrebnú pomoc a úžasný relax

Prejsť na rezerváciu

GARANCIA SPOKOJNOSTI

Nemusíte sa obávať, pretože budete určite spokojní. Za kvalitou našich služieb si stojíme. No ak by ste predsa len spokojní neboli, vrátime vám peniaze.

t

Časté otázky

Ako funguje taká sviečka?

Sviečku priložíme na vybrané miesto. Potom sa sviečka zapáli, tým vznikne mierny podtlak a tzv. komínový efekt. Počas horenia, sviečka neinvazívnym teplom rozpúšťa toxíny alebo blokády a harmonizuje energetické dráhy.

Z čoho sú vyrábané naše sviečky?

Všetky sviečky, či už sú to telové, ušné alebo čakrové sú RUČNE VYRÁBANÉ zo 100% prírodného včelieho vosku.

Môžem si sviečku aplikovať aj sám?

Áno, avšak terapia sviečkami má svoje pravidlá. Ak vás táto metóda zaujíma, dohodnite si termín na terapiu, kde vám okrem samotnej liečby poskytneme ďalšie informácie.

l

Máte nejakú otázku o Sviečkovej terapii?

Napíšte nám

14 + 2 =

EXTRA SLUŽBY

MASÁŽ PRIAMO K VÁM

Doprajte si relax a pomoc priamo u vás doma alebo na pracovisku. Masáže v rámci PD sú bez príplatkov.

POHOTOVOSŤ

Máte akútny problém a potrebujete rýchlu pomoc? Využite pohotovostnú službu každý pracovný deň od 18:00 hodiny a cez víkendy! 

REHABILITÁCIA U VÁS DOMA

Cvičenie SM Systém môžete začať cvičiť kdekoľvek. Pre túto službu je možné objednať si iba balíček SM Systém KOMPLET.

Tak to už áno, masér, ktorý vie pracovať aj s energiami, ktoré som si na vlastnej koži vyskúšala sviečkovou metódou, boli pre mňa obrovským zážitkom, pretože sa uľaví nielen samotnému telu, ale aj duši.

Janette Klemanová

Prievidza

Prišla som s bolesťami brucha, ktoré ma dlho trápili. Hneď po prvej sviečkovej terapii prešli a už sa nevrátili. Som veľmi spokojná a vďačná.

Barbara Martináková

Prievidza

Mapa

GPS: 48°46’42.5″N (48.778477), 18°38’22.9″E (18.639698)

Energetikov 189/3, Prievidza

Adresa salónu

Energetikov 3, Sídlisko Sever (bývalé priestory školy Kalinčiaka), 97101 Prievidza

}

Otváracie hodiny

  • Pondelok až Piatok: Iba na objednávku
  • Sobota a Nedeľa: Zatvorené

Telefón

0944 094 594

p

Dôležité

Vždy je potrebné si vopred rezervovať termín. Pre vyťaženosť sa pracuje výhradne na objednávky.

Autohypnóza – návod (2.časť)

V tomto článku si povieme niečo viac o post hypnotických sugesciách a ako využiť našu predstavivosť na dosiahnutie žiadaného výsledku. Základný postup ako sa uviesť do autohypnózy sme si rozobrali v prvej časti, ktorú si určite prečítajte: Autohypnóza – návod... čítať viac

Prečo pijavice liečia toľko ochorení?

Hlavná výhoda hirudoterapie je, že táto metóda môže liečiť niekoľko chorôb zároveň. Inými slovami, nelieči iba ochorenie, ale výrazne pomáha celému ľudskému organizmu. Veľmi dôležitý fakt je, že pijavice lekárske nie len odstraňujú príznaky chorôb, ale vďaka svojim... čítať viac

Autohypnóza – návod (1.časť)

Určite ste už niekedy videli tie staré hororové filmy alebo televízne programy, v ktorých je hypnóza vykreslená ako strašidelný nástroj na ovládanie mysle. Alebo ste videli javiskové predstavenia, kde hypnotizér donúti svoje obete aby robili veci, ktoré by za... čítať viac