Terapia hypnózou

Samotná hypnóza je úplne prirodzený a bežný stav, do ktorého sa každý človek dostane niekoľko krát denne. Je to taký medzi stav medzi bdelosťou a spánkom. Všeobecne je známe, že ľudský mozog, tak isto ako zvyšok tela, je tzv. biologický super počítač. To v jednoduchosti znamená, že sa správa podobne ako počítač. A preto sa hypnóza už dlhšiu dobu úspešne používa ako liečebná terapia. V našom vedomí resp. podvedomí máme k dispozícii všetky potrebné informácie a vďaka hypnóze sa k nim vieme dostať a vyriešiť svoje psychické, ale aj fyzické problémy.

Vďaka hypnóze je možné:

  • liečiť neurózy, stres a depresie
  • odstrániť rôzne fóbie a traumy (strach z výšok, strach z pavúkov, …)
  • zbaviť sa závislosti na návykových látkach (drogy, fajčenie, alkohol, …)
  • zredukovať nadváhu teda obezitu, ale tiež odstrániť anorexiu
  • zlepšiť koncentráciu (napríklad v skúškovom období, pri práci na dôležitom projekte, …)
  • liečiť impotenciu a nespavosť
  • zlepšiť si svoju pamäť
t

Časté otázky

Je hypnóza bezpečná?

Pri hypnóze nie je možné donútiť nikoho urobiť niečo čo sám nechce. To sa dá iba v televíznej šou. A čo sa týka psychického zdravia, hypnóza je úplne prirodzená vec, ktorá nikomu neublíži.

Budem si to pamätať?

99% pacientov si pamätá všetko, čo sa udialo počas hypnózy.

Je možné, že niekoho nie je možné zhypnotizovať?

Nestáva sa to často, ale je to možné. Vedecké výskumy v tomto smere hovoria, že nie je možné uviesť do hypnózy, približne 10% populácie.

Ako sa pripraviť na hypnózu?

Na hypnózu sa nemusíte nijako špeciálne pripravovať. Je nutné aby ste pred hypnózou boli triezvi, teda neboli pod vplyvom alkoholu a iných omamných látok. A v neposlednej rade je potrebné sa uvoľniť a dôverovať terapeutovi.

Čo sa deje počas hypnózy?

Počas hypnózy sa dosahuje maximálna relaxácia. Potom to záleží od daného problému. Napríklad je možné sa vrátiť v čase a nájsť spomienky, na ktoré si vo vedomom stave nemôžete spomenúť. Často je tak možné spomenúť si na udalosti doslova vytlačené resp. vytesnené. Takéto spomienky môžu vyvolávať určité bloky, ktoré je možné, vďaka týmto spomienkam, odstrániť.

Koľko to stojí?

Terapia hypnózou

50/na hodinu
Rezervovať termín

Obdarujte svojich blízkych

Darčekové poukážky

Darčekové poukážky

Terapia hypnózou

Máte záujem o Terapiu hypnózou?

Rezervujte si včas voľný termín a doprajte si potrebnú pomoc

Prejsť na rezerváciu

GARANCIA SPOKOJNOSTI

Nemusíte sa obávať, pretože určite budete spokojní. Za kvalitou našich služieb si stojíme. No ak by ste predsa len spokojní neboli, vrátime vám peniaze.

Som milo prekvapený a spokojný. Dlho som mal problémy so silnými migrénami. Prešiel som navrhovanú sériu terapií a pomohlo to. Som veľmi šťastný a spokojný. Ďakujem

Boris Demáček

Brno, CZ

Vynikajúci prístup a odbornosť. Neskutočne som si to užil a výsledky cítiť ihneď.

Peter Šišmič

Bošany

Autohypnóza – návod (2.časť)

V tomto článku si povieme niečo viac o post hypnotických sugesciách a ako využiť našu predstavivosť na dosiahnutie žiadaného výsledku. Základný postup ako sa uviesť do autohypnózy sme si rozobrali v prvej časti, ktorú si určite prečítajte: Autohypnóza – návod... čítať viac

Autohypnóza – návod (1.časť)

Určite ste už niekedy videli tie staré hororové filmy alebo televízne programy, v ktorých je hypnóza vykreslená ako strašidelný nástroj na ovládanie mysle. Alebo ste videli javiskové predstavenia, kde hypnotizér donúti svoje obete aby robili veci, ktoré by za... čítať viac

Čo je vlastne hypnóza?

Hypnóza samotná má zvláštnu povesť. Povedal by som, že ju môžeme rozdeliť do dvoch skupín. Hypnóza pre zábavu a medicínska hypnóza. Hypnóza určená pre zábavu je hypnóza, ktorú môžete vidieť v televízii alebo na rôznych vystúpeniach, kde hypnotizér zhypnotizuje celé... čítať viac

Mapa

GPS: 48°46’42.5″N (48.778477), 18°38’22.9″E (18.639698)

Energetikov 189/3, Prievidza

Adresa salónu

Energetikov 3, Sídlisko Sever (bývalé priestory školy Kalinčiaka), 97101 Prievidza

}

Otváracie hodiny

  • Pondelok až Piatok: Iba na objednávku
  • Sobota a Nedeľa: Zatvorené

Telefón

0944 094 594

p

Dôležité

Vždy je potrebné si vopred rezervovať termín. Pre vyťaženosť sa pracuje výhradne na objednávky.