|

Naša filozofia alebo prečo to robíme

Celý koncept Terapeutické masáže vznikol pre jeden účel, a to pomôcť vám. Vždy pre vás robíme všetko, čo je v našich silách a s láskou a pokorou sa o vás staráme. Nevieme vyliečiť všetky vaše trápenia a bolesti, no práve to s čím si nevieme rady nás posúva v našej práci dopredu. Pretože, my sa len tak ľahko nevzdávame. Rozmýšľame ako sa to dá a hľadáme spôsoby ako na to. Všetko na čo prídeme, vyskúšame a ak to funguje zaradíme to do našej ponuky.

S čím vám vieme pomôcť

My ľudia sme komplexné bytosti. Máme myseľ aj telo, o ktoré je dobré sa náležite starať. A s týmto vám pomáhame u nás. Či už s emocionálnymi záležitosťami (napríklad kvantová terapia, hypnóza, rekonektívne liečenie a pod.) alebo s fyzickými problémami (napríklad chiropraxia, masáže, hirudoterapia a iné).

Na čo sme právom hrdí

  • Od našich začiatkov sa toho veľa zmenilo. Vyvinuli sme náš vlastný masážny krém Balzam Relévium Dolorem, ktorý je naša srdcová záležitosť. Pre jeho účinky, a tiež pre to ako vôbec vznikol. Celý príbeh si môžete prečítať tu. Ostatné oleje a produkty si buď vyrábame ručne (napríklad ľubovníkový olej, ušné a telové sviečky a iné) alebo kupujeme od preverených výrobcov, u ktorých máme zaručenú bio kvalitu (včelý med, niektoré masti a iné).
  • Rozšírili sme náš tím a presťahovali sme sa do krásnych priestorov.

NAŠIMI RUKAMI PREŠLO VIAC AKO

KLIENTOVÚSPEŠNE VÁM POMÁHAME UŽ VIAC AKO

ROKOV

MOMENTÁLNE VÁM PONÚKAME

MASÁŽÍ A TERAPIÍTOP PRODUKTY, KTORÉ POUŽÍVAME SÚ

%

VLASTNÁ VÝROBA

NÁŠ TÍM

KONZULTÁCIE A PORADENSTVO

Ak máte zdravotný problém alebo neviete, ktorá služba je pre vás vhodná, príďte k nám. Spolu zistíme, čo pre vás bude najvhodnejšie.