Toto ste o vode asi nevedeli

Voda je ten najbežnejší prvok na planéte, je to základný element všetkého živého a každý organizmus ju k životu potrebuje. Naša planéta Zem je tvorená 70% vodou. Človek tvorený okolo 75% vodou a náš mozog až 80%. Toto sú známe fakty, ktoré asi každý z nás vie. No voda je výnimočná ešte niečím iným. Voda totiž vie zachytiť špecifické frekvencie a udržať ich v sebe tým, že zmení svoju molekulárnu štruktúru.

Dr.Masaru EmotoV roku 1994 Dr.Masaru Emoto uskutočnil svoj prvý experiment s vodou. Tento experiment prebiehal tak, že Dr.Emoto zmrazil vodu a pozoroval ju pomocou vysoko výkonného mikroskopu. Kryštály vody z čistých horských riek a jazier mali nádherný tvar podobný snehovým vločkám. No keď pozoroval vodu zozbieranú z okolia veľkých miest, tvar bol značne odlišný. Tento fakt  Dr.Emota a jeho tým priviedlo k ďalším experimentom s vodou, ktoré môžeme považovať za prelomové.

Experimenty prebiehali rôznymi spôsobmi, ale zámer bol totožný. Išlo o to zistiť, ako dokážu určité akcie ovplyvniť molekulárnu štruktúru vody.

Dr.Emoto použil tieto spôsoby:

  • Hovoril vode určité slová (láska, odpustenie, nenávisť, …)
  • Ukazoval vode určité obrázky, fotografie
  • Hral rôznu hudbu (klasická hudba, metalová hudba, …)
  • Modlil sa k vode

Takže, Dr.Emoto vysielal k vode rôzne myšlienky a emócie a pozoroval či sa štruktúra vody zmení. Výsledky jeho experimentov posúďte sami.

Prírodná voda:

Voda a hudba:

Voda a fotografie:

Voda a modlitby:

Voda a slová/emócie:

Určite ste už počuli tvrdenie, že väčšina chorôb je nejakým spôsobom spojená s psychikou človeka. Nemusí sa nutne jednať iba o stres, depresiu, atď.. Dokonca aj negatívne emócie, ktoré máme v sebe alebo sa k nám dostávajú od okolia sa odrážajú na našom zdravotnom stave a kondícii.

Dr.Emoto v podstate empiricky dokázal, že vodu neovplyvňuje iba prostredie alebo určité frekvencie, ale aj naše myšlienky a emócie. A keďže sme z väčšej časti tvorený vodou, čo si myslíte? Ako nás dokážu ovplyvňovať naše myšlienky a emócie? A ako dokážeme ovplyvňovať iných ľudí, napríklad keď sa hádame alebo naopak keď prejavujeme vďačnosť a lásku?

Odoslať Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Loading Facebook Comments ...